Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8051
Stary 01.11.2010, 11:39
Ciekawe co by bylo, jakby u nas było 4-1 i jakas kontuzja na środku pola, śmiem wątpić by ktokolwiek będący na stadionie widział co sie stało.
"wypierpapier" przeciez u Nas to samo by poszło, do tego "poruszenie" na sektorze gości.
Gdyby tak Arboleda sie przewrócił, ja bym mu krzynął "wypierdalaj" nawet jakby mu urwało noge.
Może jestem niereformowalny, ale nie zaskoczyło mnie zachowanie Lechitów, nie lubimy się, i tak już zostanie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując