Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2450
Stary 01.11.2010, 11:12
również jestem za pozostawieniem Maaskanta, niektórzy tam pisali, co on takiego osiąnął, a co takiego osiągneli polscy trenerzy za granicą?

Wczoraj fajnie zagraliśmy 2 minuty, tak to masakra.
Ciężko będzie cokolwiek ugrać mając takich rzemieślników.
Powoli tradycją zaczyna być zamykanie oczu przez pierwsze 20 minut.Ostatnio Lechia wczoraj Lech jak siedli na Nas, to wybijaliśmy piłkę na oślep, Chavez musi zrobić 2 kroki nim się ustawi do krycia czy do kopnięcia futbolówki.
Ale ciężko będzie wygrywać, jak w składzie jest Małecki. On nie może grać całych meczów, niech wchodzi jako Joker.
Wczoraj każdą piłke stracił, jak mu podali to sie kiwał z 4 chłopkami bezskutecznie. Masakra, dopiero kontuzja wymusiła jego zejście, ale to nie może być tak, ze chłop całkowicie ma wyjebane na polecenia trenera, gdyż napewno ich nie wykonywał, bo Sobol je**ł go cały czas za głupie straty i np. dawanie Brożkowi zamiast piłki do nogi to piłke na dobieg pomędzy 2, 3 obrońców.
A miało być tak pięknie, 2 połowa bramka Pawła, takiej postawy/strzału oczekuje od napastnika i dawno juz u Pawła takiego nie widziałem, a tutaj zaskoczył. Szkoda że chłopowi udał sie strzał życia( chociaż odnosze wrażenie ze pilka trafila by w slupek gdyby nie rękawica Mariusza)

Zwalnianie trenera i zatrudnianie polskiego nie da nic. Niech Maaskant posiedzi 2 lata, i zobaczymy wtedy czy z tego mleka bedzie czekolada, ktoś musi być pierwszy i spróbować taką opcje.

Jedyne co boli, to że Lech piłkarsko wyglądał lepiej i świeżej, ale ....Oni spęli dupe na nas. U nas nowy skład a u Nich stara gwardia.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując