|
Powtórzę po raz setny: obecna sytuacja, w jakiej znalazł się nasz klub, jest kompilacją kilku negatywnych czynników, które się po prostu nałożyły w czasie, niczym plagi egipskie. Rozsprzedanie obrony, brak transferów, 3 zmiany trenerów w krótkim czasie, zmiana zarządu, zatrudnienie obecnego trenera wątpliwej - jak dla mnie - jakości... Dlatego nie można, analizując przyczyny obecnego stanu rzeczy, powiedzieć, że winny jest tylko zarząd, tylko piłkarze czy tylko trener.
Dostaliśmy w krótkim czasie kilka mocnych sierpowych, po których niejeden europejski klub by się nie podniósł. Spójrzcie na Schalke: odeszło tylko dwóch kluczowych zawodników i gdzie są? A chyba nikt mi nie powie, że nie ma tam kasy na transfery albo, że Magath jest kiepskim trenerem.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|