Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2442
Stary 01.11.2010, 10:50
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Kto za Maaskanta? No właśnie. I tyle w tym temacie
I to ma być argument by został? Niech dociągnie do końca rundy, a w między czasie szukać kogoś. CZasem tak jest że trener pasuje do drużyny, a czasem nie. Maaskant do tej ligi nie pasuje. W paja zawodnikom coś co nigdy nie będą grali. Klepie przez wszystkie mecze atak pozycyjny z dużą ilością podań w środku które i tak ciężaru akcji do przodu nie przenoszą, a no Lechu gramy dzide. To nie przypadek że w Holandii nic nie osiągnął i potrafił spieprzyć sie z ligi z katastrofalnym bilansem. To bardziej Holenderski celebryta niż trener troche jak nasz Jurek Engel, którego słodkie pierdzenie dobrze wypada w telewizji.

I nic mnie nie przekonuje że nie ma dobrych grajków. Trener jest od tego by minimalizować miernote, poprzez ustawienie zespołu, a on tego nie robi. Sprawia że przez jego ustawienie i ludzi których dobiera do pierwszego składu ta miernota na boisku jest jeszcze bardziej widoczna.

I bądźmy szczerzy ktoś pisze że przy odrobinie szcześcia mogliśmy mieć więcej punktów.
Z Polonią Bytom to wyszedł skład Kulawika. Z Lechią to powinniśmy przegrać gdyby nie sędzia, ze Śląskiem w ostatniej minucie, gdyby nie sędzia też powiniśmy przegrać. Z Bełchatowem też bo należał im się karny i Chaveza na boisku nie powinno być. Także cieszmy się że mamy te 5 punktów więcej bo je nam sędziowie podarowali. I gdyby nie ten podarunek to mielibyśmy 10 punktów i bylibyśmy w strefie spadkowej !!!
Odpowiedz cytując