Wyświetl pojedynczy post
TynWisla
Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2440
Stary 01.11.2010, 10:49
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Czyli rozumiem,że za fatalne błędy w ustawieniu w drużyny i kolesiostwo mamy pana Maaskanta chwalić?
Nie i dobrze, że wszyscy to widzimy i zwracamy na to uwagę. Mnie także strzela, kiedy widzę co nasi grają często wyeksponowane przez coraz bardziej antywislacki (moim zdaniem) komentarz w C+. Dobrze jednak abysmy dali czas Holendrowi aby wreszcie przygotował drużynę tak jak on to chce, przy obecnym czy przyszłym materiale ludzkim. Czyli co najmniej runda ale realniej sezon. Trzeba zacisnąć zęby. Druga sprawa, że bezmyślna i chaotyczna polityka Klubu doprowadziła do takiej sytuacji. Tak więc krytykujmy i piętnujmy ale jeszcze nie zwalniajmy.
Odpowiedz cytując