Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2439
Stary 01.11.2010, 10:47
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Czyli rozumiem,że za fatalne błędy w ustawieniu w drużyny i kolesiostwo mamy pana Maaskanta chwalić?
Że niby forumowicze znają się na ustawieniu lepiej niż trener? Raczej wystawienie 2 DŚP to był zabieg zapobiegawczy, a piłkarze mimo wszystko powinni grać agresywniej.
Odpowiedz cytując