yoda79 napisał(a):

|
Czyli rozumiem,że za fatalne błędy w ustawieniu w drużyny i kolesiostwo mamy pana Maaskanta chwalić?
|
Że niby forumowicze znają się na ustawieniu lepiej niż trener? Raczej wystawienie 2 DŚP to był zabieg zapobiegawczy, a piłkarze mimo wszystko powinni grać agresywniej.