Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7926
Stary 01.11.2010, 10:35
Może i racja, ale trzeba zwiększyć rywalizację na środku, bo nie wiem, czy Kowalski jest godny reprezentowania barw Wisły. Dokupić jakiegoś środkowego obrońcę, albo na pozycji Bunozy albo na pozycji Chaveza. Wisła w środku obrony najbardziej się gubi. A lewa obrona też szwankuje tutaj przydałby się np. taki Lisowski z Widzewa albo kto, żeby znów nam się nie robiła międzynarodówka, to wolałbym w okienku zimowym znaleźć jakichś Polaków do tej obrony.

Aha - no i do środka pomocy może i ten Sobota byłby dobry - tylko kim on jest - ofensywnym pomocnikiem, defensywnym? Mógłby mnie ktoś oświecić?

Brakuje nam jeszcze napastnika - takiego w miarę wysokiego, jakiego w owym czasie chciał Skorża. Może warto byłoby kupić Piotra Grzelczaka z Widzewa? On całkiem nieźle sobie w tym Widzewie radzi. Myślę, że pod okiem Maaskanta mógłby się jeszcze bardziej rozwinąć, no chyba że szykowana jest jakaś bomba w postaci Pawłowskiego i on całkiem dobrze sobie radzi w MESIE - wie ktoś? Pozdrawiam.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 01.11.2010 o godz. 10:37.
Odpowiedz cytując