Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2434
Stary 01.11.2010, 10:32
A co do Kebaba to się nie zgadzam. Brakowało mi bardzo Garguły w tym spotkaniu. Niepotrzebnie wyszliśmy grać dwoma defensywnymi pomocnikami. Maasantowi trzeba sprowadzić jeszcze jakiegoś ofensywnego gracza, playmakera. To by mu się przydało. Większy wybór w środku pola mógłby Wiśle z pewnością pomóc.
Odpowiedz cytując