|
A co do Kebaba to się nie zgadzam. Brakowało mi bardzo Garguły w tym spotkaniu. Niepotrzebnie wyszliśmy grać dwoma defensywnymi pomocnikami. Maasantowi trzeba sprowadzić jeszcze jakiegoś ofensywnego gracza, playmakera. To by mu się przydało. Większy wybór w środku pola mógłby Wiśle z pewnością pomóc.
|