Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2433
Stary 01.11.2010, 10:21
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Maaskant musi zostać. Ten sezon ma być poświęcony na rzecz budowy nowego zespołu który będzie bił się o mistrza w następnym. Dać mu czasu, dać mu transfery, niech buduje.

Tylko bez kolesiostwa z kebabem. Za to ma minusa dużego..
Popieram, transfery i spokojne przepracowanie zimy a później wymagania i oczekiwania.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując