Mixu napisał(a):

Maaskant musi zostać. Ten sezon ma być poświęcony na rzecz budowy nowego zespołu który będzie bił się o mistrza w następnym. Dać mu czasu, dać mu transfery, niech buduje.
Tylko bez kolesiostwa z kebabem. Za to ma minusa dużego..
|
Popieram, transfery i spokojne przepracowanie zimy a później wymagania i oczekiwania.