|
Nie koniecznie powinno się widzieć zmiany na lepsze willow. Skoro od 3 lat ja żadnego pomysłu na grę nie widzę, to dlaczego nagle z tymi samymi kopaczami miałby się ten pomysł znaleźć w 2 miesiące. Przecież to są ukształtowani piłkarze z pewnymi złymi nawykami i tego się już nie zmieni. Potrzeba wzmocnień, piłkarzy pasujących do stylu gry trenera. Takich, którzy w ciemno wiedza jak się ustawić, atakować, kryć. Po prostu w kadrze jest za dużo piłkarskich analfabetów, a ci coś potrafiący już dawno zostali sprzedani :/
Ostatnio edytowane przez tofik : 01.11.2010 o godz. 10:01.
. .
|