willow napisał(a):

|
Polityka transferowa naszego klubu to kosmos. Choćby człowiek nie wiem jak szukał jakichkolwiek logicznych jej podstaw, to i tak nie znajdzie.
|
Ja znajduję w niej pewną logikę - jak najdrożej sprzedawać wyróżniających się graczy (Marcelo, Głowacki, itd.), a w ich miejsce kupować, jak najbardziej przecenione ogóry, których i tak nikt nie chce.
Jest w tym pewna logika (odzyskanie jak największej ilości kasy zainwestowanej przez Cupiała), a efekty tej polityki jakie są każdy widzi.