|
Tak zwolnijmy Maaskanta , wolny jest przecież Ulatowski , Michniewicz , a może nawet Majewskiego udało by się wyciągnąć z pzpnu! Nie nie jest stracone .
zwalnianie trenerów w trakcie sezonu nigdy nie przynosiło nam nic dobrego , gdyby chociaz nasz obecny trener , przygotowywał drużynę do rundy , to można mieć do niego naprawde duże pretensje , ale tak rzucony na głęboką wodę , nie znając specyfiki polskiej piłki po prostu się spalił . Jeśli jednak dotrzyma na stołku do końca rundy , a w zimie pójdą za tym jakieś rozsądne kroki w klubie to może nie skończymy tego sezonu w drugiej 8 . Celem na wiosne powinno byc zdobycie PP za wszelką cenę , a lidze ogrywanie zespołu , licząć się z porażkami . Bo jednak bądzmy szczerzy , na mistrzostwo w tym sezonie mamy bardzo małe szans , tak 10% .
|