JrQ- napisał(a):

Przesadzasz, Sobol wczoraj byl kapitalny, byl wszedzie, nawet bardziej z przodu niz z tylu, oby tak dalej...
Udzial przy bramce mial.
|
Miał, a mógł w ogóle nie mieć, gdyby nie łaskawość Borskiego, bo Sobola nie powinno już być na boisku. Pierwsza żółta dyskusyjna, ale gdyby sędzia był bardziej konsekwentny mogliśmy kończyć już pierwszą połowę w 10. Nie jest to postawa godna pochwały, bo często zawodnicy kuchenek mu uciekali i musiał uciekać się do faulu.