Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8044
Stary 01.11.2010, 09:27
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Przesadzasz, Sobol wczoraj byl kapitalny, byl wszedzie, nawet bardziej z przodu niz z tylu, oby tak dalej...
Udzial przy bramce mial.
Miał, a mógł w ogóle nie mieć, gdyby nie łaskawość Borskiego, bo Sobola nie powinno już być na boisku. Pierwsza żółta dyskusyjna, ale gdyby sędzia był bardziej konsekwentny mogliśmy kończyć już pierwszą połowę w 10. Nie jest to postawa godna pochwały, bo często zawodnicy kuchenek mu uciekali i musiał uciekać się do faulu.
Odpowiedz cytując