Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2424
Stary 01.11.2010, 09:07
Panowie...
chcecie zwalniać Maaskanta?
W poprzednim sezonie nasza ofensywa była dramatyczna, tyle, że mieliśmy kapitalną defensywę, która nie dość, że broniła, to jeszcze strzeliła około 10 bramek w sezonie. Teraz kiedy defensywy nie ma, niektórzy twierdzą, że mamy lepszy atak.
I postaw się tu na miejscu Maaskanta...
Odpowiedz cytując