Wyświetl pojedynczy post
ero.
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#851
Stary 01.11.2010, 07:26
kolego z wronek! i ty mówisz że uraz kręgosupa czy jak tam słyszałem to nie jest powód by wjechać karetką na boisko ?
Takie cwaniaki z was a u siebie na stadionie zostać przekrzyczanym to już trzeba być" kozakiem marki biedronka"
Zapraszamy na wyjazd do nas aMIKO!
Odpowiedz cytując