Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#835
Stary 01.11.2010, 01:10
Ależ oczywiście, że monopol na wygrane się skończył. Bardzo, ale to bardzo, bardzo obawiam się derbów. Przeciwko nam wystarczy, że tak powiem wyjąc jaja na stół. I tu się kończą przelewki. Wystarczy, że takiemu Ntibazonkizie wyjdzie jakiś strzał - Pawełek, jak dziś sam skieruje sobie piłkę do bramki, i jak zareagujemy? Może uda się zremisować. Remis z tak słabymi parchami jednak chyba nikogo nie urządza... Ostatnie nasze wyniki dużo mówią o naszym potencjale, a mecz z Lechią, to takie trochę deja vu z meczu z Beitarem - kupa farta plus błąd sędziego i jest efektowny wynik, który chyba stosunkowo wielu zamydlił oczy.
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 01.11.2010 o godz. 01:13.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując