Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2413
Stary 01.11.2010, 01:06
FooFighter napisał(a):Wyświetl post
MISTRZEM!? O czym on mówi? MISTRZEM !? W jakim świecie on żyje

On jest ślepy czy głupi? Czy może lubi żartować?

Długo jeszcze będę musiał słuchać tego zakłamanego buca? Marzy mi się trener męzczyzna, który potrafi uczciwie i szczerze przyznać że zawaliliśmy mecz lub jesteśmy za słabi.

Niech powie, ze nie ma kim grac. Czy tak do końca będzie pier... takie farmazony? To jest prymitywne i naciągane okłamywanie kibiców. On myśli, ze nikt nie widzi co się tutaj dzieje?

A może ta gadka szmatka jest skierowana do zarządu? Coś w stylu "Idziemy na mistrza, mistrza, majstera tylko kurcze ajajaj co za pecha dzisiaj mieliśmy/sędzia nam nie sprzyjał/graliśmy na wyjezdzie ale spokojnie Panie Bogusiu wszystko gra! Niech mnie tylko Pan nie wywala! No proszę! Będzie majster obiecuję!".

ŻENADA
jedyne słowa, jakie powinien wypowiedzieć po takich kompromitacjach, jak ta w Poznaniu, to krótkie - przepraszam kibiców i gwarantuję poprawę. Mniej gadki o niczym i więcej punktów w każdym meczu, to jego zadanie, a nie tłumaczenia innym, że tak musiało być a jeśli już tłumaczenia, to tłumaczenia, ale siebie a nie innym, tego co widzieli na własne oczy, jako istoty rozumne nie mniej od Holendrów, bo w końcu usłyszy od szefów Wisły, że Maaskant Is Not Enough a przecież problem nie w Maaskancie, lecz w braku jakości piłkarzy leży i szkoda, żeby Maaskant unikając prawdy o Wiśle, zapłacił za to bez sensu zupełnie, własną głową..

Ps. najlepiej na oficjalnej zatytułowali przegraną : W Poznaniu bez punktów , tak jakby nie była to kolejna kompromitacja Wisły, bo i wynik wysoki i statystyka meczowa bezlitosna.
Ostatnio edytowane przez kot : 01.11.2010 o godz. 04:08.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując