FooFighter napisał(a):

MISTRZEM!? O czym on mówi? MISTRZEM !? W jakim świecie on żyje
On jest ślepy czy głupi? Czy może lubi żartować?
Długo jeszcze będę musiał słuchać tego zakłamanego buca? Marzy mi się trener męzczyzna, który potrafi uczciwie i szczerze przyznać że zawaliliśmy mecz lub jesteśmy za słabi.
Niech powie, ze nie ma kim grac. Czy tak do końca będzie pier... takie farmazony? To jest prymitywne i naciągane okłamywanie kibiców. On myśli, ze nikt nie widzi co się tutaj dzieje?
A może ta gadka szmatka jest skierowana do zarządu? Coś w stylu "Idziemy na mistrza, mistrza, majstera tylko kurcze ajajaj co za pecha dzisiaj mieliśmy/sędzia nam nie sprzyjał/graliśmy na wyjezdzie ale spokojnie Panie Bogusiu wszystko gra! Niech mnie tylko Pan nie wywala! No proszę! Będzie majster obiecuję!".
ŻENADA
|
jedyne słowa, jakie powinien wypowiedzieć po takich kompromitacjach, jak ta w Poznaniu, to krótkie - przepraszam kibiców i gwarantuję poprawę. Mniej gadki o niczym i więcej punktów w każdym meczu, to jego zadanie, a nie tłumaczenia innym, że tak musiało być a jeśli już tłumaczenia, to tłumaczenia, ale siebie a nie innym, tego co widzieli na własne oczy, jako istoty rozumne nie mniej od Holendrów, bo w końcu usłyszy od szefów Wisły, że Maaskant Is Not Enough a przecież problem nie w Maaskancie, lecz w braku jakości piłkarzy leży i szkoda, żeby Maaskant unikając prawdy o Wiśle, zapłacił za to bez sensu zupełnie, własną głową..
Ps. najlepiej na oficjalnej zatytułowali przegraną : W Poznaniu bez punktów

, tak jakby nie była to kolejna kompromitacja Wisły, bo i wynik wysoki i statystyka meczowa bezlitosna.
