|
nh79
Swięte słowa nic dodać nic ująć , Amika dużo lepsza , a nasze gwiazdorki dużo słabsze , ofensywa jak zwykle do 20 metra , bezproduktywny i bezmyślny Małecki , to samo Sobol , podobno kapitan.
Ten mecz przegrali ci sami ludzie którym niejaki KARABACh skopał tyłki. Warto o tym pamiętać i nie podniecać się przesadnie po dwóch wygranych spotkaniach (Lechia i Widzew).
Połowę piłkarzy mamy prawie z " allegro" , i to też warto sobie uzmysłowić.
Trener przyszedł tu utemperować i poustawiać rozpieszczony "wyrób piłkarzopodobny" a nie LM podbijać.
Gwiazd w naszej Wisełce żadnych nie ma. Monopol na wygrywanie na długo się skończył. Takie są fakty.
|