Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#824
Stary 31.10.2010, 23:57
Wracajac do Palicja jako lewego obroncy.. dostal dobrego zawodnika, i odrazu roznica, co chwile mu uciekal badz byly dziury.. a Pietia w poprzednich sezonach nakrywal go czapka..

Co ten Boukhari robi w pierwszym skladzie... na pasach Gula za Wilka, Rios/Zuraw za Boukhariego i Pietia za Palicja
Odpowiedz cytując