|
Wracajac do Palicja jako lewego obroncy.. dostal dobrego zawodnika, i odrazu roznica, co chwile mu uciekal badz byly dziury.. a Pietia w poprzednich sezonach nakrywal go czapka..
Co ten Boukhari robi w pierwszym skladzie... na pasach Gula za Wilka, Rios/Zuraw za Boukhariego i Pietia za Palicja
|