Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2407
Stary 31.10.2010, 23:45
kot napisał(a):Wyświetl post
Gra Wisły z kontry to abstrakcja,
Jeszcze większą abstrakcją w Wiśle od dawna, jest atak pozycyjny.Pomysł zagrania szybką kontrą bardzo dobry, natomiast wykonanie fatalne

ps. czy jakimś obciachem była gra z kontry Interu w finale LM z BayernemPorównanie jak najbardziej na miejscu a jak my piłkarsko jesteśmy na bank słabsi od Amiki to Inter był uważany za mocniejszy zespół a zagrał jak zagrał
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 31.10.2010 o godz. 23:53.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując