kot napisał(a):

|
Gra Wisły z kontry to abstrakcja,
|
Jeszcze większą abstrakcją w Wiśle od dawna, jest atak pozycyjny.Pomysł zagrania szybką kontrą bardzo dobry, natomiast wykonanie fatalne
ps. czy jakimś obciachem była gra z kontry Interu w finale LM z Bayernem

Porównanie jak najbardziej na miejscu a jak my piłkarsko jesteśmy na bank słabsi od Amiki to Inter był uważany za mocniejszy zespół a zagrał jak zagrał