Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2406
Stary 31.10.2010, 23:42
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Nie mogę patrzeć na pupilka Maaskanta - Boukhari. Na jakiej podstawie zagrał dziś on w pierwszym składzie ? Tylko dla tego, że nasz trener jest jego kumplem? Dlaczego nie grał Garguła, który widać ostatnio prowadził grę tej drużyny? Czemu Brożek jest jedynym napastnikiem ? Wiadomo, że Paweł nigdy nie był, nie jest i nie będzie walczakiem i długie piłki na niego doprowadzają tego faceta do tego , że jest później zrezygnowany całkowicie. I kogo to są błędy moje ? Są te ewidentne błędy naszego genialnego trenera. Czym prędzej ten trener odejdzie tym lepiej.
Mamy krótką pamięć? Dlaczego Brożek wiosną pod wodzą innego trenera, w Wiśle grającej w innym ustawieniu strzelił tylko 4 bramki (w tym 3 w meczu ze stojącą w miejscu Legią, co nie jest najbardziej miarodajne) i grał równie bezbarwnie, jak teraz? Co mu wtedy przeszkadzało?
Odpowiedz cytując