Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2403
Stary 31.10.2010, 23:34
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Trener nie może ogłaszać wszem i wobec swoich przemyśleń. Wystarczy, że znają je dyrektor sportowy i prezes. Dopóki nie bedziemy wiedzieli co Maaskant naprawdę sądzi na dany temat możemy tylko gdybać, dziwić sie, mieć wątpliwości...

Najbardziej kontrowersyjną decyzją Maaskanta obecnie jest stawianie na Boukhariego. Jestem w stanie to zrozumieć. Problem polega nan tym, że Marokańczyk nie jest w formie i w Wiśle nie ma piłkarza o takich cechach, jakich potrzebuje Maaskant. Gdyby ktoś olśniewający siedział jego kosztem na ławie, miałbym pretensje. W sytuacji, gdy alternatywą jest Jirsak albo Rios, nie mam. Mówi się o tym, że na pozycji Boukhariego mógłby zagrać Mały, ale mam dwie wątpliwości. Po pierwsze, Mały również nie dysponuje odpowiednimi atutami, a po drugie, kto wtedy zagra na skrzydle. Bo chyba nie Łobo czy Piotrek Brożek.
ale Maskant nic nie musi ogłaszac kazdy widzi jego przemyslenia i decyzje w meczach a co do Boukhariego to mysle ze Gargula bylby lepszym rozwiazaniem . Jeszcze raz napisze nikt tu niechce zwalniac Maskanta (przynajmniej ja) ale mamy prawo wypowiadac sie na temat jego pracy w naszym klubie. W koncu za cos mu płaca zreszta tak samo jak pilkarzom
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując