Wyświetl pojedynczy post
wwf
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków - Złoty Wiek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2398
Stary 31.10.2010, 23:16
Kurz ja często się skłaiam do takiej opinni. Wydaje mi się że ci zawodnicy są już wypaleni, może i nawet niektórzy mają coś w rodzaju depresji. Bo mieli być wielkimi gwiazdami, grać w tej chwili na zachodzie. A tu się okazuje że wyjeżdzają inni, robią kariery a oni nadal w tej Wiśle. Ile razy może bawić kogoś zdobycie mistrzostwa polski.

W takim Lechu mają teraz przynajmniej fajne puchary, więc i motywacja do trenowania trochę inna. Wiadomo ligę olewają, ale mają dobre przygotowaine z europejskich pucharów, więc jak się zmotywują to w lidze mogą ograć każdego.

Tymczasem u nas nie ma pucharów. Zostaje tylko liga. Zawodnicy wiedzą że spaść z ligi nie spadną, do pucharów się załapią. Nie ma więc motywacji do rozwijania się, treningów. Konto pełne, fajne miasto, nic tylko się bawić. Zycie jak w bajce.

I też bym chciał żeby czasami nasi kupili jakiegoś młodego chłopaka z niższej ligi któremu by się po prostu chciało. Ale równocześnie widzę , że to nie do końca może być tak że to tylko zawodnicy są wszystkiemu winni. Bo jak by nie patrzyć to oni w większość się cofają w rozwoju. Łobodziński naprawde potrafił dobrze grać w Lubinie. Garguła był gwiazdą ligi w Bełchatowie. Brożek potrafił być królem strzelców ligi. Boguski w Bełchatowie i póżniej w Wiśle potrafił świetnie grać. I przykładów można mnożyć. Nawet ten Pawełek w Odrze był na tyle dobrym aby Wisła go kupiła bez wachania.

Coś po prostu się dzieje złego, że ci zawodnicy zamiast się rozwijać to gasną w oczach.

Co do ofensywy transferowej to ona powinna w zimie być. Tylko że tak jak kilka temu powinniśmy kupować najlepszych polaków z naszej ligi nawet przepłacając bo kiedyś Cupiał potrafił przepłacać i psuć rynek, ale efekt był taki że pół ligi chciało u nas grać. Albo wychaczyć jakiegoś dardzo dobrego gościa z zagranicy jak Stilic lub Kriviec który zapewni odpowiedni poziom sportowy. I najważniejsze. Choć jedno okienko bez zawodników za 0zł.
Ostatnio edytowane przez wwf : 31.10.2010 o godz. 23:23.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując