|
Jak dla mnie to lepiej pogadać kto przyjdzie za Maaskanta, bo ten zespół przed wiosną wygrywać nie będzie.
Latami podgryzano go i choć gołym okiem widać było że jest coraz gorzej, to jakoś to jeszcze pełzało
Dopiero letni gwałt zbiorowy spowodował że jesteśmy w największej dupie od 1999roku.
Autentycznie szkoda mi Maaskanta bo gość ma ogromny potencjał no ale cóż.Czarnuch cudu nie zrobił, czarnuch musi odejść.
Patrząc na ten temat, to nadal jest masę naiwniaków, którymi można pięknie sterować.
|