yarow napisał(a):

|
Chyba już do tego doszli ale ew. transfery będą w zimie bo z przyczyn oczywistych i prawnych, wcześniej się nie da.
|
Tak, ale tu chodzi 8-9 konkretnych transferów. Dzisiejsi obrońcy powinni być w klubie z takimi aspiracjami w najlepszym wypadku zmiennikami. To już 4. Potrzebujemy 2 konkretnych napastników. Nie takich jak Rios, którzy nie strzelają bramek, ale z prawdziwego zdarzenia. To już 6. I jeszcze 2 skrzydłowych i przynajmniej jednego ofensywnego środkowego, bo przecież nie ma pewności czy Garguła kiedykolwiek zacznie grać, tak jakbyśmy chcieli. To już 9. Nie wiem czy to realne?