Markus napisał(a):

Dalej szukajcie winnych w trenerach, a nie polityce sportowo-finansowej klubu. Jakie to swojskie i ciągle tak samo błedne.
To nie Maaskantowi zawdzięczamy obecny poziom sportowy, tylko tragicznej polityce Cupiała, jego doradców i prezesów. Nie ma sensu udowadniać tego po raz kolejny, zwłaszcza, że większość pokemonów i tak wie swoje.
Zimą sytuacje i godną sportową przyszłość tego klubu może uratować tylko MINIMUM 6-7 naprawdę "mocnych" transferów. To efekt polityki Cupiała ostatnich 5-6 lat.
|
I na tym powinniśmy zakończyć całą dywagację. Na ten stan rzeczy pracowaliśmy długą, całą serią bezsensownych decyzji od Cupiała, poprzez prezesów i dyrektorów sportowych.
Ogólnie w Polsce zauważam że jak jest zatrudniany trener to wszyscy apelują o spokój, danie czasu trenerowi. Tylko że jak wyników brak to trener wszystkiemu winien.
Tylko że po raz kolejny sprzedali wszystkich którzy jeszcze do czegoś się nadawali a w zamian dostaliśmy porcję gwiazd dostarczonych przez managerów.
Z Petrescu było identycznie, drużyna gra źle, nie mają pomysłu na grę są zajechani a później każdy zdziwiony dlaczego pozbyto się takiego trenera. Obecna sytuacja jest podobna.