@wwf
Jemu pomóc jak najbardziej można, natomiast obawiam się, że jeszcze 2-3 wtopy (Cracovię *wypada* pojechać, i to im mocniej , tym lepiej) i skończy się to bardzo źle zanim facet de facto zacznie poważną pracę. Nie zapeszając przed jutrem, Maaskant sporo już przejebał. I oby z takim kontem dotrwał do wiosny, bo inaczej nie sposób go ocenić.
Co więcej, nie uważam, żey szanse na mistrzostwo były już totalnie przejeane. To jest LIGA POLSKA - tydzień temu lider dostal konkretny wpierol od Widzewa - tu się dzieją cuda! Tzn nie ma się co napinać, ale czołgać się można
Struktura klubu - wiadomo.... Ale ile o tym już było...
Temat funkcjonowania naszego klubu to... wiadomo

Nie chciałbym tego tu rozwijąć, bo wszyscy wiemy o co chodzi.