Markus napisał(a):

|
Zimą sytuacje i godną sportową przyszłość tego klubu może uratować tylko MINIMUM 6-7 naprawdę "mocnych" transferów. To efekt polityki Cupiała ostatnich 5-6 lat.
|
Amen
Chciałbym wejść do skórę, któregoś z wilemożów i dowiedzieć sie, czy to w ogóle realne.
Mam nadzieję, ze i Cupiał i Basałaj zdają sobie sprawę z tego, że problem leży w słabej kadrze Wisły, a nie braku ustawienia 4-4-2 i złym trenerze.