Wyświetl pojedynczy post
wwf
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków - Złoty Wiek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2385
Stary 31.10.2010, 22:52
d ja nie jestem za tym , żeby tego trenera zwalniać. Ja po prostu uważam że może należy mu w jakiś sposób pomóc.
Może warto porozmawiać z kimś z boku i ktoś coś podpowie. Może warto dodać kogoś nowego do sztabu szkoleniowego, może warto zaprosić Beenhakkera na kilka dni niech obejrzy treningi i podpowie.

Po prostu mam wrażenie że Maaskanta ktoś wrzucił na głęboką wodę i niestety nie ma on takiego doświadczenie żeby to wszystko opanować w tak krótkim czasie.

Ja pamiętam że jak Kasperczak został po raz pierwszy trenerem, to na trening Wisły przyjechał jego jakiś znajomy z Francji. I po oglądnięciu treningu, powiedział do Kaseperczaka, że ten powinien jak najwięcej na treningach robić ćwiczeń i zajeć rozwijajacych technikę. Bo ci jego zawodnicy są słabi technicznie.
No i Kasperczak posłuchał rady i wiemy jakie były efekty.

Po prostu uważam że w Wiśle myślą że trener załatwi wszystko sam. Że będzie masażystą, psychologiem, i jeszcze miał i 100 innych funkcji. Maaskant też może nie chcieć pokazać że ma jakieś problemy lub że się nad czymś nie do końca zna.

Ja uważam że w klubie powinni sobie siąść i prezesi w swoim gronie i porozmawiać co i jak należy robić żeby było lepiej. Trzeba zmieniać kadre zawodników, zmieniajmy, trzeba wzmocnić sztab szkoleniowy, wzmacniajmy.
Trener ma wszystko dostać. I dopiero wtedy mozna go oceniać.
Ostatnio edytowane przez wwf : 31.10.2010 o godz. 22:55.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując