Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5365
Stary 31.10.2010, 22:35
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Reasumując, nie tylko nie mamy obrony ale praktycznie żadnej sprawnej formacji. Maaskant ma na razie wyniki podobne do Kononowicza, oby się poprawił bo inaczej nie będzie co zbierać.
Pół roku temu mieliśmy na dobrą sprawę tylko obronę. Później przyszedł Basałaj, zrobił posezonową wyprzedaż i jest jak jest. Nie wiem na co liczyliście?

Obiektywnie - jesteśmy słabi piłkarsko, żadnego cudu nie będzie. Albo ściągną solidnych zawodników ( przede wszystkim - całą linię obrony ), albo będziemy się bronić przed strefą spadkową. To, że nam jakiś mecz wyjdzie na maksymalnym farcie, od czasu do czasu - to przecież wynika ze statystyki.

Jedyny pozytyw - Zieliński zostaje.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.10.2010 o godz. 23:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując