flamengista napisał(a):

|
Reasumując, nie tylko nie mamy obrony ale praktycznie żadnej sprawnej formacji. Maaskant ma na razie wyniki podobne do Kononowicza, oby się poprawił bo inaczej nie będzie co zbierać.
|
Pół roku temu mieliśmy na dobrą sprawę
tylko obronę. Później przyszedł Basałaj, zrobił posezonową wyprzedaż i jest jak jest. Nie wiem na co liczyliście?
Obiektywnie - jesteśmy słabi piłkarsko, żadnego cudu nie będzie. Albo ściągną solidnych zawodników ( przede wszystkim - całą linię obrony ), albo będziemy się bronić przed strefą spadkową. To, że nam jakiś mecz wyjdzie na maksymalnym farcie, od czasu do czasu - to przecież wynika ze statystyki.
Jedyny pozytyw - Zieliński zostaje.