PvD napisał(a):

|
pojechali do Zakopanego i niestety zgodnie z życzeniem wielu kibiców-trenerów z forum ciężko trenowali
|
Nie interesuje mnie, co robili ale jakie są tego efekty. W meczu z Widzewem poruszali się całkiem szybko, dziś jak muchy w smole. Coś jest nie tak.