Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2361
Stary 31.10.2010, 21:54
PvD napisał(a):Wyświetl post
pojechali do Zakopanego i niestety zgodnie z życzeniem wielu kibiców-trenerów z forum ciężko trenowali
Nie interesuje mnie, co robili ale jakie są tego efekty. W meczu z Widzewem poruszali się całkiem szybko, dziś jak muchy w smole. Coś jest nie tak.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując