Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#794
Stary 31.10.2010, 21:45
Wróciłem ze spacerku i parę przemyśleń po meczu.
1. Tragiczna gra w pierwszej połowie, liczyliśmy z kolegami podania i utrwaliliśmy liczenie do 2.
2. Boukhari. Ktoś, kto powinien grać tuż za napastnikiem, gra tuż przed obrońcami. Niepojęte jak dla mnie. Zero ruchu z jego strony, zero chęci.
3. Małecki. Zagubiony na boisku.
4. Brakuje nam typowego środkowego pomocnika. Nie defensywnego, nie ofensywnego, tylko środkowego, który umie powalczyć w obronie i rozegrać. Wilk to przecinak, często traci piłkę, a Sobol ma 34 lata.
5. Po to Maaskant ma 2 lata kontraktu, żeby dokonał jakiejś przemiany. 2 lata, a nie 2 miesiące. Ochłońcie. Trzeba sukcesywnie dokonywać zmian w sztabie szkoleniowym, jak np trener siłowy.
6. Trzeba liczyć się z tym, że gra będzie wyglądała tak do końca rundy i mieć nadzieję, że w zimie będą sensowne transfery, profesjonalny obóz z pełną kadrą i na wiosnę gra będzie wyglądała inaczej.

Wniosek jest taki, że trzeba cierpliwie czekać. Maaskant pokazał, że nie jest cudotwórcą, więc dajmy mu popracować.
"Być Mistrzem Polski to nie łatwa rzecz, A więc Wisełko na szczyty się wznieś, Też im pokaż jak zza dawnych lat bywało, Wszystkim udowodnij, żeś najlepsza jest"
Miłej nocy
Odpowiedz cytując