Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2354
Stary 31.10.2010, 21:33
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
Niech Maaskant przepracuje okres przygotowawczy to będzie można go rozliczać.
problem w tym że narazie nie widac JAKIEJKOLWIEK poprawy.Grają jak w końcowej fazie pracy Skorży czy Kasperczaka z Karbachem.
Odpowiedz cytując