Marcinkrakwoj napisał(a):

|
z tego co piszą w komentarzach na fb.com sprawa jest głębsza. Na kasecie było zarejestrowane "dziwne" zachowanie ochrony... więc to nie tylko tania sensacja. poza tym uważasz za normalne, "nie-sensacyjne" ze ktoś z organizatorów kradnie Biurze Prasowemu przeciwnika kasetę z nagraniem?
|
Przestańcie płakać, trzeba było podnieść gardę zacisnąć zęby podjąć walkę, a nie dać się okraść. A co do zachowania organizatorów to wystarczy sobie przypomnieć skąd się bierze pochodzenie części władz klubu Amica/Lech a także wziąć pod uwagę jedną prostą rzecz która ja osobiście podziwiam u nich, w Poznaniu i okolicach rządzi Lech i począwszy od babci klozetowej poprzez psiarnie czy też ochronę, a także władze klubu itp itd wszyscy tam będą siebie pod tym względem kryć(dlatego na pewno ukręcą sprawie łeb).
Jak ktoś był w mieście z jednym klubem to wie o co chodzi. Jakby u nas nasza brać Wiślacka trzymała się tak jak oni to bylibyśmy Mistrzami świata, piłkarsko kibicowsko, a także w sferze prywatnej.
Zauważcie np. że piłkarze Lecha to nie są jacyś wybitni piłkarze(jakim np jest Kuba Błaszczykowski), a zwykli wyrobnicy których z łatwością ogrywano w poprzednich ich klubach czy też Amico Lechu. Lecz nabyli jedną solidną cechę którą brakuje naszym pipką, posiadają MENTALNOŚĆ ZWYCIĘZCY, nie zwykle rzadka cecha u Polaków, a szczególnie w piłce nożnej.
U nich w całym mieście, na stadionie, na ulicy jest taki zaje**sty klimat kibicowski, parcie na zwyciężanie, iż każdy z was malkontentów oraz naszych piłkarzy, działaczy powinni za karę zostać skazani na mieszkanie i prace przymusowe na rzecz klubu Lecha Poznań to może by się niektórzy czegoś nauczyli.
Ale u nas nigdy tak nie będzie bo zamiast zgrać się i wspierać w życiu codziennym, pracować na rzecz Wisły Kraków, zajmować przez prawdziwych kibiców miejsc kierowniczych w Wiśle Kraków, każdy wiesza na każdych PSY, a później poddańczo woła o modły do Pana Cupiała.