Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5358
Stary 31.10.2010, 21:20
Obejrzałem brakme Injaca- o ja cie pindole, bramka sezonu jak nic (trudno będzie o ładniejszą).

Nie rozumiem Skorży. Kompletnie zadziwia mnie jego warsztat. Radovic gra zajebiście już od jakiegoś czasu na śrdoku pomocy, za napastnikami. A gdzie ustawia go Maciuś w meczu z Górnikiem? Na skrzydle. Legia traci przez to ten polot, który ostatnimi czas dawał Miro. Ale wiadomo, trzeba było zrobić miejsce dla drugiego Maciusia na boisku- Iwańskiego.

Co do meczu w Poznaniu to zaskoczyła mnie frekwencja- około 23 tys widzów. Rozmumiem, że ceny wysokie (u nas i tak wyższe), ale to jednak mecz z Wisłą. Jeśli nie z Wisłą to z kim Lech chce zapełnić ten obiekt (może oprócz meczu z Legią, chociaż i z tym może być problem?)?
Odpowiedz cytując