Wyświetl pojedynczy post
cieniek
Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: shuty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#772
Stary 31.10.2010, 21:04
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
facebook.pl

W POZnan*u takie obyczaje są, że odbiera się kasety z nagraniem, próbuje odebrać kartę ze zdjęciami, uderzyć "z byczka", a "ochroniarze" przepuszczają kibiców atakujących stadion gości. Przed meczem zaś słucha się hymnu Ligi Mistrzów. by wislakrakow.com
To potrafimy najlepiej, zamiast przyjąć porażkę na klatkę zachowujemy się jak panienki szukając sensacji tam, gdzie jej nie ma.
Odpowiedz cytując