qchar90 napisał(a):

facebook.pl
W POZnan*u takie obyczaje są, że odbiera się kasety z nagraniem, próbuje odebrać kartę ze zdjęciami, uderzyć "z byczka", a "ochroniarze" przepuszczają kibiców atakujących stadion gości. Przed meczem zaś słucha się hymnu Ligi Mistrzów. by wislakrakow.com
|
To potrafimy najlepiej, zamiast przyjąć porażkę na klatkę zachowujemy się jak panienki szukając sensacji tam, gdzie jej nie ma.