Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2329
Stary 31.10.2010, 20:39
Ja mam gdzieś skąd jest trener, może być i z Gabonu albo Bangladeszu-ważne żeby miał pomysł na grę. Maaskant tego nie ma. Słaby trener + słabi w większości piłkarze = obecna Wisła.
Mam nadzieję,że się podniesiemy jeszcze w tym sezonie.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując