radek2323 napisał(a):

ok zgadzam sie ale moim zdaniem zle ustawia druzyne i zle podejmuje decyzje o zmianach.Zawodnikow mamy jakich mamy ale nie przesadzajmy i wcale ich nie bronie .....
8meczy Maskanta w lidze :
porazki: 3
remisy:3
zwyciestwa: 2
Moje zdanie jest takie ze za te liczby nie tylko odpowiadaja piłkarze.
|
Masz rację. Kiepscy piłkarze + kiepska taktyka i ustawienie (nie twierdzę jakim jest trenerem - tego nie wiadomo, nie przygotowywał ich) = Katastrofa. Bo tylko tak to można nazwać.