Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2327
Stary 31.10.2010, 20:34
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
ok zgadzam sie ale moim zdaniem zle ustawia druzyne i zle podejmuje decyzje o zmianach.Zawodnikow mamy jakich mamy ale nie przesadzajmy i wcale ich nie bronie .....

8meczy Maskanta w lidze :
porazki: 3

remisy:3

zwyciestwa: 2

Moje zdanie jest takie ze za te liczby nie tylko odpowiadaja piłkarze.
Masz rację. Kiepscy piłkarze + kiepska taktyka i ustawienie (nie twierdzę jakim jest trenerem - tego nie wiadomo, nie przygotowywał ich) = Katastrofa. Bo tylko tak to można nazwać.
Odpowiedz cytując