Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2326
Stary 31.10.2010, 20:34
Szkoda że nikt nic nie pisał na początku sezonu o tym jak nasz wspaniały Basałaj zorał klub. Spraowdził pomyje z niemiec, holandii i trenera który coś próbuje zrobić ale mu niewychodzi. Tu trzeba kogoś kto zna realia Polskiej piłki, wie że Polski piłkarz to leń i nic się z nim nie da zrobić, że w klubie panuje bajzel i choas. Nie widać żadnych perspektyw, najgorsze to że Rios, Kebab, Cikos, Żurawski, Pawełek, Pieta, Chavez, Branco, Cleber zostaną tu jeszcze przez 7 miesięcy, na wykupienie Riosa nie ma kasy, pozostali zbyt słabi, na nowych też nie ma, więc ja się pytam jaka jest koncepcja, pomału spuszczać klub czy jak? Kto będzie grał na obronie? Czy Pan Basałaj, Maaskant, Vlax mogli by wyjść z honorem i przekazać jakąś koncepcje, bo to jest już żal. Powiedziałby nie ma kasy i każdy z nas wiedziałby na czym stoi. Mydlenie oczu Maaskantem, marnowanie na niego kasy, w Wisła to nie jest klub do nauki dla trenera. Skoro ma takich graczy i nic nie potrafo wskurać to myślicie że nagle nasz trener dostanie lepszych? Spalony facet co dobrze wygląda na zdjęciu. Taki Kulawik oddany Wiśle podjrzewam zrobiłby więcej....
Odpowiedz cytując