0 22 napisał(a):
|
Ta "Legła" Was minie w tabeli prawdopodobnie w niedzielę..
|
Kandzior napisał(a):

A to się jeszcze okaże
|
Szczęśliwie, ale się okazało.
Teraz, dzięki 3 zwycięstwom z rzędu, mecz o wszystko z Jagiellonia. Wygrana - wracamy do gry, remis, porażka - koniec marzeń.