Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2316
Stary 31.10.2010, 20:09
63.5

Może Amica była na 15 ale też było wiadomo że nie oleją nas jak Bełchatowa czy innych ogórków. Że się na nas zepną. Że zagrają z nami jak z Juve.

Injacowi wyszedł strzał życia.

Rozpierdalanie jeszcze teraz sztabu trenerskiego to kretynizm.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując