Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2315
Stary 31.10.2010, 20:09
Ludzie mamy szrot nie piłkarzy co nam da zmiana trenera!!
Nie chce się powtarzać ale trzeba podziękować zarządowi za okienko transferowe.. a przede wszystkim za transfery do klubu..


Odpowiedz cytując