Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2312
Stary 31.10.2010, 20:06
Ja nie wiem jak niektórzy mogą mówić o jakimś stylu czy płynności podań. Co z tego klepania na 20-30 metrze od własnej bramki jak z tego nie wyn ika absolutnie nic. Każda formacja jest ustawiona za daleko od siebie. Obrońcy względem siebie i pomoc względem Brożka który stoi sam w polu karnym ale na mecz dwa podania dostaje. Jak się gra 4-5-1 to ten ofensywny pomocnik ma być wysunięty i wybiegany, a nie tak jak Bukhari w defensywie sie nie udziela, a jak my mamy piłkę to stoi koło Clebera.

Niektórzy piszą że plusy to integracja (nauka języka, obiady itp.) oraz przebywanie w klubie do 16. Owszem jest to plus, ale to powinno być w jakimś regulaminie klubowym, by było zawsze nie zależnie od trenera który w danym momencie prowadzi klub.
Odpowiedz cytując