Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#728
Stary 31.10.2010, 20:03
I teraz są 2 opcje (wg.mnie) Bossa

Pierwsza to : Patrząc na wyniki wkur** się w pozytywny sposób i wyłozy kase porządną lub W....i się w negatywny sposób i sprzeda klub nei widząc szans na zarobienie pieniędzy...
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Odpowiedz cytując