|
Ale prawda jest taka.
Teraz sie mowi ze Maaskant nie przepracowal z zespolem okresu przygotowawczego dlatego zespol tak gra.
W zimie beda transfery to bedzie gadka ze przepracowal z zespolem ten okres ale zawodnicy musza sie zgrac.
Nie uwierez w to ze mamy az tak slaby zespol i pilkarzy zeby tak kaleczyc gre,zajmowac 8 miejsce w lidze i dostawac takie becki od 15 badz co badz druzyny w lidze,niewazne ze to Amica ale ta wlasnie Amice potrafili ograywac byle ciecie...
|