tofik napisał(a):

Zwalniać trenera, nie uważacie, że to już...hm, było ? Przecież taka strategia się nie sprawdza. Jaki to ma sens ?
Wam chyba zależy, by Wisła była słaba. Inaczej dalibyście trenerowi przynajmniej rok czasu zanim zaczniecie go rozliczać z wyników.
|
Spoko Tofik,ale Ciebie naprawdę nie niepokoi to co wyrabia Maaskant?
Miał trochę czasu a gra wygląda nadal słabo, jak nie bardzo słabo.