Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2307
Stary 31.10.2010, 19:53
tofik napisał(a):Wyświetl post
Zwalniać trenera, nie uważacie, że to już...hm, było ? Przecież taka strategia się nie sprawdza. Jaki to ma sens ?
Wam chyba zależy, by Wisła była słaba. Inaczej dalibyście trenerowi przynajmniej rok czasu zanim zaczniecie go rozliczać z wyników.
Spoko Tofik,ale Ciebie naprawdę nie niepokoi to co wyrabia Maaskant?
Miał trochę czasu a gra wygląda nadal słabo, jak nie bardzo słabo.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując