wiślak1906forever napisał(a):

Ja w obronie kolegi KIBICA...
Thomas Alva Edison nie wynalazł by żarówki bez niesamowitego umysłu...
Tak samo Robert Maaskant nie zrobi drużyny bez zawodników o odpowiednim poziomie
|
A co za sztuka mieć w kadrze samych reprezentantów jak Kasperczak za pierwszej kadencji i zdobywać mistrzostwa?
Czekam na argumenty,ale jakoś ich nie widać.
Widać niektóym wystarczy elokwencja i dobry PR Holendra.
WiślakMyślenice jakie to ma przełożenie na wydarzenia na boisku?
Nr 6 to zwykły PR.