Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2298
Stary 31.10.2010, 19:43
wiślak1906forever napisał(a):Wyświetl post
Ja w obronie kolegi KIBICA...
Thomas Alva Edison nie wynalazł by żarówki bez niesamowitego umysłu...
Tak samo Robert Maaskant nie zrobi drużyny bez zawodników o odpowiednim poziomie
A co za sztuka mieć w kadrze samych reprezentantów jak Kasperczak za pierwszej kadencji i zdobywać mistrzostwa?
Czekam na argumenty,ale jakoś ich nie widać.
Widać niektóym wystarczy elokwencja i dobry PR Holendra.
WiślakMyślenice jakie to ma przełożenie na wydarzenia na boisku?
Nr 6 to zwykły PR.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując