radek2323 napisał(a):

|
W sumie to co niektorzy maja racje niema co bronic Maskanta bo popelnil ewidentne błedy w ustawieniu druzyny i taka jest prawda niestety ......
|
Oczywisice ze popelnil blad w ustawieniu.
Wiec prestanmy go bronic i pieprzyc o okresach przygotowawczych jak on nie ma pomyslu na gre i ustawienie zespolu.
Jest slabiutki.