yoda79 napisał(a):

|
Podaj argumenty które świadczyłyby o tym,że to dobry trener.
|
podbijam!
Może jest to trener z zachodu, ale na widzę w grze Wisły nawet 5% poprawy odkąd przyszedł. Nie oczekuję cudów. Ale jakąś poprawę jakości powinno być widać. A tu nic.
I jeszcze notoryczne wystawianie Boukhariego w pierwszym składzie. Na kolesiostwo nie powinno być przyzwolenia.
Fakty są też takie, że wyniki Maskaanta w Holandii też nie powalają na kolana. A gdzie jest teraz liga holenderska w Europie to chyba wszyscy wiemy. To już nie lata 90te.
PS: choć to że mamy słabych piłkarzy też nie jest bez znaczenia.