Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2296
Stary 31.10.2010, 19:41
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
Podaj argumenty które świadczyłyby o tym,że to dobry trener.
podbijam!

Może jest to trener z zachodu, ale na widzę w grze Wisły nawet 5% poprawy odkąd przyszedł. Nie oczekuję cudów. Ale jakąś poprawę jakości powinno być widać. A tu nic.
I jeszcze notoryczne wystawianie Boukhariego w pierwszym składzie. Na kolesiostwo nie powinno być przyzwolenia.

Fakty są też takie, że wyniki Maskaanta w Holandii też nie powalają na kolana. A gdzie jest teraz liga holenderska w Europie to chyba wszyscy wiemy. To już nie lata 90te.

PS: choć to że mamy słabych piłkarzy też nie jest bez znaczenia.
Ostatnio edytowane przez Proud : 31.10.2010 o godz. 19:43.
Odpowiedz cytując