Wyświetl pojedynczy post
Wisielak
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#676
Stary 31.10.2010, 19:34
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Trzeba powiedzieć że Wisła była w tym meczu zdecydowanie słabsza od Lecha . Na pewno 4-1 to wynik za wysoki , ale bądzmy szczerzy , po pierwszej połowie powinno byc 3-0 dla Lecha . Wisła nie istniała i przy naprawde wielkim szczęściu wyszlismy na prowadzenie . Trzeba się pogodzic z tą porażką i za wszelką cenę wygrac w derbach , a tam powinno być o wiele łatwiej o zwycięstwo .

A osoby które twierdzą że rozwiązaniem jest zwolnienie Maaskanta powinny się naprawde puknąć w łeb . Tak słabo zgranej i tragicznie grającej w defensywie Wisły nie widziałem już od dawna . Można powiedzieć że w obronie gramy najgorzej od 13 lat .
W zimie poprostu konieczne są porządne wzmocnienia i tylko spokojna praca może dać jakieś efekty .

Szybkie oceny bez komentarzy :

Pawełek - 5
Cikos - 3
Cleber - 3
Chaves - 2
Paljic - 2
Małecki - 2
Sobolewski - 2
Wilk - 5
Kirm - 4
Boukhari - 2
Paweł Brożek - 5 ( taka wysoka ocena tylko i wyłącznie za zdobyta ładnie bramke )
Garguła - 4

Nie wiem czemu daleś note Chavezowi 2 ?


Wg mnie był jednym z lepszych na boisku wygrywał każdy pojedynek z Rudnevsem

A Boukhari nie zasluguje na ocene 2
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Odpowiedz cytując